Novinky / buďte stále v obraze

Najlepšie poČasie - Vianočná nádielka 3 Vianočná nádielka od televízie JOJ! Ceny v hodnote viac ako 11 000 EUR.
Najlepšie počasie logo Najlepšie počasie najsledovanejšou reláciou dňa Opäť uspeli Súdna sieň, spravodajstvo TV JOJ, Extrémne prípady i Kosti.
Najlepšie počasie logo Najsledovanejšie spravodajstvo mala v nedeľu Jojka! V nedeľu boli najsledovanejšou spravodajskou reláciou na Slovensku Noviny TV JOJ, výraznou jednotkou na trhu bolo už tradične aj Najlepšie počasie.
Peter Jurčovič Jurčovič vydáva knihu! Známy meteorológ, ktorý pre divákov Jojky denne pripravuje Najlepšie počasie, vydáva svoju prvú knihu!
Peter Jurčovič s knihou Keď hovoríme o počasí Keď príde v rozhovore na tému počasie, väčšinou sme už vyčerpali všetko zaujímavé. Meteorológ Peter Jurčovič však vo svojej knihe dokazuje, že aj opak môže byť pravdou.
Najlepšie počasie logo V nedeľu mala TV JOJ silnejšie spravodajstvo ako konkurencia! V nedeľu, v strategickej cieľovej skupine 12-54, obsadili prvé dve priečky sledovanosti relácie TV JOJ – Najlepšie počasie a hlavné spravodajstvo Noviny TV JOJ.
najlepsie pocasie-main_III Najlepšie počasie oslavuje tisícku! Jediná profesionálna predpoveď počasia v primetime sa dožila svojho tisíceho vysielania.