Výhercovia súťaže Najkrajšie dovolenkové zážitky iba s JOJ

Sledujte reláciu Najlepšie počasie a vyhrajte!

Výhercovia:

  • 1. kolo: Alžbeta Šurábová (Kysucké Nové Mesto)
  • 2. kolo: Beáta Regulová (Snina)
  • 3. kolo: Ján Šimončič (Trnava)
  • 4. kolo: Alena Halušková (Nové Zámky)
  • 5. kolo: Alžbeta Domonkošová (Šahy)
  • 6. kolo: Viktória Bošková (Milochov) 
  • 7. kolo: Andrej Pavlík (Kežmarok)
  • 8. kolo: Erika Farkasová (Veľká Mača)
  • 9. kolo:  Oľga Lézová (Handlová)
  • 10. kolo: Daniela Černayová (Nitra)
  • 11. kolo: Mária Lužáková (Trnava)
  • 12. kolo: Eva Motyková (Čierny Balog)
  • 13. kolo: Margita Burdíková (Holíč)
  • 14. kolo: Mária Stachovičová (Bratislava)
  • 15. kolo: Milan Martinkech (Sereď)
  • 16. kolo: Mária Belková (Mazorníkovo)
  • 17. kolo: Eva Futkošová (Veľké Kapušany)
  • 18. kolo: Lucia Kollarova (Bratislava)
  • 19. kolo: Boglárka Szabová (Tešedíkovo)
  • 20. kolo: Božena Martonová (Košice)
  • 21. kolo: Elena Hrehová (Čaňa)
  • 22. kolo: Ján Maďar (Šahy) 
  • 23. kolo: Janka Polakovičová (Turzovka)
  • 24. kolo: Milan Sivý (Bošany)
  • 25. kolo: Alena Bitarovská  (Trnava)
  • 26. kolo: Martina Šimková (Očová)
  • 27. kolo: Eva Laurincová (Žitná Radiša)
  • 28. kolo: Marta Tóthová (Zvolen) 
  • 29. kolo: Helena Karasová (Bratislava)
  • 30. kolo: Viera Uličná (Liptovský Hrádok)
  • 31. kolo: Kamila Luptáková (Banská Štiavnica)
  • 32. kolo: Eva Jurišová (Dubovany)
  • 33. kolo: Elena Adamcová (Majcíchov)
  • 34. kolo: Veronika Mesárošová (Prievidza)
  • 35. kolo: Peter Vereš (Liptovský Mikuláš)
  • 36. kolo: Tatiana Kostiková (Kežmarok)
  • 37. kolo: Eva Špegárová (Košice)
  • 38. kolo: Monika Vajduláková (Trenčín)
  • 39. kolo: Anna Adamíková (Košice)
  • 40. kolo: Viola Markušová (Veľké Turovce)
  • 41. kolo: Alžbeta Szlobodová (Šamorín)
  • 42. kolo: Jozef Kardoš (Martin)
  • 43. kolo: Veronika Madajová (Handlová)
  • 44. kolo: Mária Bartošová (Rudno nad Hronom)
  • 45. kolo: Janka Ištenešová (Zvolen)
  • 46. kolo: Zlata Ročkárová  (Rimavská Sobota)
  • 47. kolo: Jozef Krajčovič (Bratislava)

Výherca hlavnej výhry 1500 eur: Igor Bačko (Banská Bystrica)

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.